Про овочі

У вітамінних боксах ми зібрали найкращі види овочів, що вирощуються на нашому господарстві.
Чому вітамінні бокси? Бо всі овочі то найкращі постачальники вітамінів для нашого організму! От ви знали, що огірок багатий на джерело вітамінів групи В (B1, B2, B3, B6, B9)? А саме вітаміни групи В допомагають долати стрес!

А томати мають здатність запобігати захворюванню серця. Результати досліджень учених підтверджують, що наявність лікопину в складі цих овочів перешкоджає процесу окислення шкідливого холестерину.
Вчені доводять, що люди середнього віку, які споживають багато лікопину разом з продуктами харчування, мають втричі менший ризик розвитку інфаркту та інсульту!

Тож смакуйте овочами і будьте нам здорові!

Про нас

Жовті томати

Томати насиченого жовтого кольору з неймовірним ароматом та смаком. Плоди м’ясисті та ніжні з солодкуватим смаком і ноткою кислинки. Дуже гарно зберігаються у сухому, напівтемному приміщенні з температурою повітря 16-17 градусів. Найкраще пасують для створення літніх салатів, надають їм чудового смаку та аромату. А ще, завдяки яскравому кольору – прикрашають будь-який стіл!

Про нас

Томат рожевий

Плоди рожевого томату гладенькі, м’ясисті та ніжні. Найдовше зберігаються у сухому, напівтемному приміщенні з температурою повітря 16-17 градусів. Мають вишуканий смак завдяки оптимальному поєднанню сахарів та органічних кислот. Саме цей томат дуже пасує до сиру “Моцарела”. А ще, спробуйте приготувати з нього фреш, повірте, цей неймовірний смак ви не забудете!

Про нас

Огірок корнішон

Наші огірки темно-зеленого кольору, довжиною 12-14 сантиметрів. Мають солодкуватий смак і дуууже хрумкі! Ідеальні умови для зберігання огірків: прохолодне приміщення з температурою 13-14 градусів та вакуумне пакування. Також вони дуже добре будуть себе почувати у вашому холодильнику, головне просто загорнути огірки у поліетиленовий пакет, щоб вони не втрачали вологу! Пасують як до салатів, так і до овочевих нарізок!

Про нас

Томат черрі Амор

Томати черрі Амор маленького розміру, на гілці. Яскраво-червоного забарвлення і дуже соковиті! Смак свіжий і солодкуватий, а аромат просто неперевершений. Такі томати дуже пасують до салатів і закусок. А ще, дуже смачно їсти просто з гілочки. До речі, щоб помідори добре зберігались, краще не зривати їх з гілочки та зберігати у сухому, напівтемному приміщенні з температурою повітря 16-17 градусів!

Про нас

Томат коктейльний

У цьому томаті красиве все, і назва, і самі плоди! Томати трошки більші розміром за черрі, а сам томат ароматний та соковитий з кисло-солодким смаком, ближче до солодкого. Завдяки щільній шкірі, дуже добре зберігаються у сухому, напівтемному приміщенні з температурою повітря 16-17 градусів. А застосовувати ви їх можете як душі заманеться: у соусах, для приготування пасти, додавати в різноманітні салати, тушкувати та, звичайно, ласувати свіжими!